Movies
Ratings
144
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0