Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Batman & RobinRated ★ 1.5
Batman ForeverRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 1.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0