Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The BoatRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0