Movies
Ratings
713
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Dangerous MindsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Full MontyRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
The CoveRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0