Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Where to Invade NextRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 4.5
The SonRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
JaneRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A Quiet DreamRated ★ 4.0