Movies
Ratings
33
American SniperRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
FlightRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0