Movies
Ratings
302
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 3.0