Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 5.0