Movies
Ratings
253
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 1.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0