Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
Scary Movie 5Rated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0