Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 1.0
WonderRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 2.0