Movies
Ratings
72
ContactRated ★ 5.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0