Movies
Ratings
546
RushRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0