Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0