Titles you rated
a Wild RoomerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0