Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0