Movies
Ratings
237
V for VendettaRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0