Movies
Ratings
41
MotherRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0