Movies
Ratings
216
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.0