Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0