Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0