Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Red FamilyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0