Movies
Ratings
77
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
CrankRated ★ 2.0