Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0