Titles you rated
WaterworldRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0