Movies
Ratings
136
Little WomenRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5