Titles you rated
Sister ActRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0