Movies
Ratings
338
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0