Movies
Ratings
217
Batman ReturnsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5