Movies
Ratings
29
No Country for Old MenRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0