Movies
Ratings
379- The UglyRated ★ 1.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0