Titles you rated
Haute CuisineRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0