Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
La maison de HimikoRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0