Titles you rated
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.5