Movies
Ratings
39
I Am LegendRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0