Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0