Movies
Ratings
167
SplitRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0