Titles you rated
RashomonRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0