Movies
Ratings
38
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5- ShineRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5