Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0