Movies
Ratings
126
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5