Movies
Ratings
55
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.5