Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 1.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
ExamRated ★ 2.5