Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0