Movies
Ratings
82
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5