Movies
Ratings
161
The PriestsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0