Movies
Ratings
253
PeninsulaRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0