Movies
Ratings
119
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0