Movies
Ratings
30
August RushRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0