Movies
Ratings
160
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
The Kite RunnerRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5